Srpen 2012

Hugo II.

30. srpna 2012 v 16:53 | Sharlotte |  Stories
Pomalu jsem se postavil na nohy a stín se ke mně jen přibližoval. Když byl ode mne tak jen na metr daleko, uslyšel jsem ,,Petře, Petře vzbuď se"! Probral jsem se z neklidného spánku a věděl že to byl jen zlý sen. Tak Petře! Zaječela zas matka a zatřásla mi s rameny, musíš do školy! Jo! Zakřičel jsem pro změnu já a promnul si oči, převlékl jsem se a hodil na záda bágl. Běž do jídelny Péťo, rozkřikla se ještě matka, ale já se nejdřív šel ujistit, jestli je v pořádku i otec. Nahlédnul jsem do ložnice a opravdu vše je tak jak to bylo, uklidnil jsem se a běžel dolů do jídelny. Na stole mě čekaly mícháná vajíčka s chlebem. Najedl jsem se a šel do školy.

Později:

Už byl večer a já si lehl do postele, ale v noci mě navštívil zas ten sen. Stín se ke mně přiblížil a najednou jsem uslyšel ozvěny ženy, něco jako Hugo, dej mu šanci nech ho žít!...

***Četl/a jsi druhý díl povídky Hugo***

Škola?

29. srpna 2012 v 15:42 | Sharlotte |  Diary
Už je tady, škola, určitě se cítíte stejně jako já, HROZNĚ! Všechno my to tak uteklo, prázdniny mi proklouzli mezi prsty a chtěla jsem toho ještě tolik udělat. V pondělí už mě čeká škola, nervózní paní učitelka a spousta ukřičených prvňáků :(. Nebo ne? Bude to super? Paní učitelka nám nebude dávat samé trojky a čtyřky jako minulej rok a prvňáci budou jako andílci? ..asi ne..

Snad si to všechno najde i lepší stránky!
Ále, nebud u vám dady povídat o škole, máme přece ještě prázdniny. Tak si těch posledních pár dnů užijte a napište mi jak. Jak si je užíváte? Já jezdím na kole, chodím plavat, dělám pokusy v kuchyni, fotím a někdy si jen tak lehnu na postel v mém pokoji a zapnu si přehrávač ;)

Není nad zábavu s kámoškou!

ahoj...

28. srpna 2012 v 18:38 | Sharlotte |  Blog
Ahoj, jsem tu a moc se omlouvám že jsem tu tak dlouho nebyla. Asi jste si už říkali kde jsem, ale pokazil se nám notebook. Teď máme nový, takže píšu z něj. Říkám vám jen a hlavně to ,,rekonstrukce blogu"! Články asi vymažu a pracuji na novém designu, nechám i jen ty affs kteří mi napsali na článek ,,Né", blog zůstává zaměřený na fashion a ještě se vás zeptám jak jste si užili prázdniny? :)

Píše vaše Sharlotte (: