Červen 2012

Hugo

29. června 2012 v 19:10 | Sharlotte
Ahoj, je mi líto ale zrušila jsem příběh "princess Samantha". Je tu ale nový příběh:

Ten den jsem se probudil pozdě, odkryl si ze sebe modrozelenou deku s oválnými vzorečky a šel se kouknou kolik je hodin. Pomalu jsem vyšel z mého pokoje a namířil si to do kuchyně kde jsem se hned koukl na hodiny které visely nad jídelním stolem. Bylo půl jedenácté, mami, tati? Zavolal jsem na rodiče ale nikdo se mi neozval, rozběhl jsem se k ložnici kde spávají máma a táta. Nikdo tam nebyl. Zamyslel jsem se a koukl se na kalendář který jsem měl postavený na stole, vždyt je sobota 22. dubna tak kde jsou? Najednou jsem však upadl do bezvědomí a svalil se dolů ze schodů. Probudil jsem se až druhý den, ležel jsem na povědomém místě. Byl to hřbitov, velmi starý. Proč tu jsem, začal jsem se ptát sám sebe dokud se přemnou nezjevil stín....

***Četl/a jsi první díl Hugo***

Vysvědčení

29. června 2012 v 13:34 | Sharlotte |  Diary
Ano, dnes je to tu. Máme už doma ten papíroví list, který má známky takové a takové. Co si dostal? Jaké máš známky? Letí možná i vašim rodičům z úst tyto slova. Spoustu z nás se jim to snaží neukazovat, brečí ze špatných známek a lže o jedničkách. NEDĚLEJTE TO! Já vím že nemáme třeba zrovna nej známky (ano minulý rok jsem měla známku o ou ale..), mi to přežijeme. Buďte v poho, i když z toho rodiče nejsou nejšťastnější vynadají vám a dají trest tak to myslejí pořád dobře. Ale nejde mi o to abych se tady zastávala rodičů, ale oto aby jste si z toho nic moc nedělali;) Minulý rok jsem si zničila celé prázdniny tím, že jsem mislela na ty známky a na to že si je musím vylapšit. Ano!, povedlo se tento rok (ale řeknu vám, tak tak :! Tak buďte v pohodě:)

Ps: Kdo zůstává affs:
http://everyday-give-smile.blog.cz/ (Donůtek)-POZASTAVENO-Jsem s tebou spokojena, obíháš a přdáváč články tvůj blog jsem si oblíbila:)
http://escape-from-real.blog.cz/ (Samantha)-POZASTAVENO-Máš sice pozastaveno, ale můj názor na tvůj blog zůstává stejný. Máš moc krásný blog a ke každému mému článku přidáváš komentáře.
Máš hezký blog a mám s tebou zkušenosti ze starého blogu ;)
Sice si se zapsala do kontroly ale bylo to tak tak, varuju tě obíhej aspoň 3x týdně. Jinak máš fantastické články, ale s tím obíháním buď lepší.
http://born-in-july.blog.cz/ (Natalie)-POZASTAVENO- Máš hezký blog který mě zaujal a to hlavně ohledně článků :P
http://strawbarries.blog.cz/ (Zů) Co říct, mám hrozně ráda tvůj blog. Je úžasný články, grafika a obíháš moc dobře. Tvůj blog je skvělý :-D
Ostatní mažu

A také taková malá důležitá věc: o prázdninách nebudu na blogu moc aktivní:( Navíc jedu zítra na čtrnáct dní na tábor ale hned jak se vrátím napíšu. Prosím nemažte si mě:)

Pps: Nový design můžete uvítat někdz o práykách, heyké práydniny :D

Madagaskar 3

25. června 2012 v 12:56 | Sharlotte |  Diary
Dnes jsem byla na novém a musím říct úžasném filmu se třídou na Madagaskaru 3:)

O filmu: Alex, Melmen, Glorie a Marti uvízli ve francii kde je honí neskutečná ženská se svojí bandou. Ženská chce hlavně Alexe aby mu uřízla hlavu a vystavila si jí. Naše parta se jim snaží uniknout a nakonec narazí na cirkus. Cirkusu musejí ale lhát aby je vzali do vlaku a mohli odjet do u.s.a. Jak se jim to povede?

Ale také mě zaujal film Spider man který má teď poněkuď jiný děj. Určitě a ráda ho omrknu a půjdu na něj do kina:D

Naši hlavní hrdinové tajně utíkají do Francie za tučňákami

Da ta dadadada Afro cirkus
Da ta dadadada Afro cirkus
Puntiky, puntiky, puntiky
Afro!

Rekonstrukce

24. června 2012 v 12:36 | Sharlotte |  Blog
Ahoj, rozhodla jsem se pro velkou rekonstrukci blogu. Bude tu nový design (tento dám jako free lay), bude tu také protřídění affs a budu se učit grafiku. To znamená že tu můžete uvítat i spoustu nové grafiky kterou se budu učit. A jen tak pro zajímavost, moc mi s grafikou pomohla Puppy z blogu: www.blog-pro-kazdeho.blog.cz

Díky Puppy :3

A vy se těšte na rekonstrukci!

Nový design-holiday

23. června 2012 v 18:44 | Sharlotte |  Blog
Tak, nakonec jsem se rozhodla trochu jinak než jste hlasovali. Mám tu design a rozhodla jsem se udělat ho na styl holiday. Jak se líbí, podle mě se mi povedl (na to že začínám). Prosím buďte na mě hodní:) Není sice naprosto stoprocentní ale tak 95% procent by jsem mu dala ;) A jak na něj reagujete vy?

Krásný den?

22. června 2012 v 17:55 | Sharlotte |  Diary
Ráno už se rýsovalo do krásného dne, vzbudila jsem se něco okolo sedmé a babička mi dala snídani. Po zdatné snídani jsem vykročila rázným krokem do školy, když jsem přišla ke škole trochu jsem se na ní zašklebila a šla dovnitř:D Paní učitelka nám včera vybrala žákovské a rovnou do nich psala známky, dnes už ležely oznámkované na stole a pár holek se koukalo kdo co dostal. Dokonce to i vykřikovalz např: Jenda má dvojku z čj. což mě opravdu naštvalo. Paní učitelka nám ale při hodině oznámila, že si rozdáme žákovské :I Já a moje nejlepší kamarádka sme čekaly nějakou tu dvojku a já i trojku, nakonec se vyklubaly...

Samí :D S úžasem (přiznávám že sem na třídu vykřikla jó a učitelka se na mě udiveně koukla:D) jsem to řekla kamarádce a oznámila ještě své druhé kamarádce! HUREJ, tak to sem nečekala wow ;) A co máš ty holka?

Ps: je tu zápis affs, takže jestli chceš spřátelit napiš:
-Nick-
-Blog-
Na blog ti napíšu jestli tě beru:)

Už se to blíží..

21. června 2012 v 14:36 | Sharlotte |  News
Jak už všichni víme blíží se prázdniny a s nimi i mé plány:

* Na blogu bude nový design, hlasujte v anketě jaký styl chcete!
* Asi udělám náběr affs aby můj blog mněl větší návštěvnost.
* A také udělám asi hodnocení blogů.

Ale to není zdaleka všechno, o prázdninách budu mýt i plány mimo počítač, možná pojedu do itálie nebo do rakouska (ještě nevíme).

(ilustrační foto)

Nezapomeň hlasovat v anketě ;)


Roztomiloučké

20. června 2012 v 15:50 | Sharlotte
Ahoj, mohli jste si povšimnout že mám novou rubriku Pig and dog*. Je to rubrika kam budu dávat roztomilé obrázky prasátek a pejsků což jsou nejroztomilejší zvířátka:* Sice mám nejraději pejsky ale po nich sou selátka. Tady je jen tak na úvod taková rozkošná fotečka malého selátka a štěnátka:
Ano, prasátka jsou moc roztomilá ale víc toho cítím k pejskům, sama mám jednoho:)

Minisoutěž-vyhodnocení

20. června 2012 v 12:30 | Sharlotte |  Competition
A máme tady vyhodnocení fashion tipovačky;) Správné odpovědi:

b) H a M
b) puňtikaté
a) blog

Myslím že jste překvapeni, co? Protože většina tipovala špatně (ale byla snaha:D)!!

Jinak mám dvě nové aff a doufám že jak já i oni, se mnou budou spokojeni:)

Minisoutěž (fashion tipovačka)

18. června 2012 v 14:53 | Sharlotte |  Competition
Ahoj, je tu první tipovačka fashion!! Doufám že si ji užijete:))

Jaká značka oblečení se mi nejvíce líbí?
a)kenvelo
b)H a M
c) gate

Jaké trička mám nejradši?
a) vírazné
b) puntikaté
c) običejné

Kdo mě dohnal k módě?
a) blog
b) sestra
c) Nikdo, prstě mě od malička zajímá móda.
Sluníčko ;D

16. června 2012 v 16:09 | Sharlotte |  Diary
No týjo, je nádherně, svítí sluníčko narozdíl od miulého víkendu a... ,,Blíží se prázky!!" Na prázdiny se velice těším, ale netěším se na výzo:( Ale blíží se taky mé narozeniny ;) A jinak, za výzo bych chtěla kolo, nějakýho teréňáka a na narozky nintendo 3ds!! No a teď zas ke dnešku, ráno jsem se zbudila. Probudilo mě slunce které svítilo z venčí. Vyběhla jsem na zahradu a začala si jen tak jezdit na kole (mý sestry). Potom na mě zavolala mamka že je snídaně, šla jsem dovnitř a zapnula si televizi. Jedla jsem u toho chleba se šunkou a sýrem a potom jsme jeli nakupovat. Ale jen potraviny:(). Koupili jsme moji oblíbenou sladkost nugetku a to 7x. Taky jsem si koupila bagetu se sýrem a šunkou (bylo to zapečené, je to něco jako pizza) a k tomu Colu. A po dlouhém nakupování jsme jeli k naší příbuzné která nás uvítala a nabídla nám koláč. Jenže naše příbuzná má i tři vnoučata a mamka dala každému mou a ségřinu nugetku!! Takže nám ubyly tři a teď máme jen čtyři:( Byla jsem z toho dost napruzená a nudila se u naší příbuzné. Nakonec jsme šli ven kde pařilo slunce a mě a mé sestře se udělao mdlo. A konečně jsme jeli zas zpátky dom. kde nás už čekal náš pejsek:). Bylo vedro a tak jsem ségře nabídla že si pudem hrát na zahradu z vodou. Jenže jsem sestřičku pocákala hadicí a co se nestalo.. ona ji pak vzala a honila mě po zahradě!! ;)

Princess Samantha II

14. června 2012 v 16:46 | Sharlotte |  Stories
..Jeden ze starších mužů zařval to co neměl. Proč jste i ve svých čtyřiceti letech svobodna?! Stráž nečekala na svolení princezny a ihned ho chtěla odtáhnout do mučírny. Né, křikla do toho princezna Samantha. Tak lehký trest, teď bude trpět. Zabijte ho před mými oči a obvězte na náměstí. Stráž vytáhla z brnění starou zrezlou kudlu a zabodla ji do zad muže. Muž se rozkřikl, za cvíli se po věznici začala valit rudá krev. Spousta mužů i žen vystrašili děsivé vraždy. Celý den jsem si opakoval to samé, proč je princezna Samantha tak krutá??.. Opuštěná..??

Když přišel večer, usl jsem křehkým spánkem. V noci mě však probudilo něco jako mlha, ano. V dálce jsem vyděl ducha který se blížil rovnou ke mě.

Co si na sebe vzít?

11. června 2012 v 20:35 | Sharlotte |  Fashion
Co si na sebe vzít??

Do školy:

Do školy si můžeš vzít, červené triko z jakýmkoli nápisem (nejlépe anglickým). Džíny, obyč džínové džíny, mohou být roztrhané. Boty, zkus si vzít nějaké otevřené, letní tělovorůžové botičky:))

Kino:

Svítivé, modré tričko aby bylo dobře vydět. Obrázek na triku,.. jakýkoliv. Džíny, uzoučké a šedivé. Boty...??
Zkus converse, nebo jakékoliv tenisky:)

Rande:

Tohle to si urči sama. Samozřejmě bych ti ráda pomohla, ale neznám tvého kluka:( jde tu jen o něj a o tebe.

Doufám že jsem ti pomohla:DD


Princess Samantha I

11. června 2012 v 14:34 | Sharlotte |  Stories
Ahoj, rorzhodla jsem se že budu psát příběh na pokračování. Těšte se na úžasný příběh:) !

Název: Princess Samantha
Hlavní hrdina: Neznámí duch vraha , který vypráví tento příběh
Kapitol: XII
O čem je tento příběh: Duch člověka (neznámé jméno neboli neznámí duch) vypráví příběh o něm, princezně Samantě a jeho nedokonalém životu ve kterém bylo spoustu mrtvích.
O jaké době duch mluví: 1632

kapitola I

Seděl jsem na studené podlaze ve vězení. Proč jsem tady? Ptal jsem se neustále sám sebe. Za chvíli do vězení hodili stráže ženu. Měla slzy v očích a křičela, dejte mi mé dítě!! Dejte mi ho! Stráž v ruce držela malé děťátko. Na zemi vedle mě ležela žena s otevřenou pusou a nehibně se dívala do zdi. Celá rozčílená skočila na dveře. Za chvíli se na nás obrátila stráž, otevřela dveře a zařvala jméno ženy. Ashly Bredhoc!

Žena jedním okem koukla na stráž, a druhé oko jí slzelo. Stráže ženu vytáhli do mučírny. Pár hodin jsem slyšel děsivé ozvěny a křiky. Ke svítání se řev utišil. Jistě všichni ve vězení věděly co se stalo. Ráno přišla do vězení princezna Samantha. Na všechny se děsivě koukla, jistě se všichni báli aby neskončili jako ta žena. Ale však..

Na kole v dešti :))

10. června 2012 v 21:05 | Sharlotte |  Diary
Oh.. Dnes jsem byla na chalupě, a na chalupě mám bezvadné, horské kolo. Těšila jsem se až na něj zas vylezu, a budu na něm jezdit! Ráno jsem se probudila, bylo hezky a svítilo sluníčko, oblékla jsem se do třičtvrťáků a hodila na sebe pruhované tričko. Když jsem vyšla ven začalo poprchávat, mamka řekla ať se na kolo vykašlu že pak pršet přestane. Přibližně za hodinu a půl, jsem vyšla z domu. A už nepoprchávalo ale lilo!! Rozčílená jsem vyběhla na zahradu, vzala kolo a rozjela se z kopce. Ale..

Bum, bác!! Pod kopcam byla otevřená jáma ve které byla voda a já do ní nachtěla najed. Kolo jsem prudce otočila, ale kolo to nevidrželo, naklonilo se a já s ním rovnou do bláta. Potom jsem vzala kolo a šla jsem s ním do kopce. Na kolo jsem se po pěti minutách, snažila zase naskočit. Nepovedlo se:\ Á sakra, spadla jsem do louže a přiskřípla si nohu ke kolu. Z kola jsem pak zas slezla a protože pršelo, nahlass jsem spívala písničku která se rozezněla po celý vesnici.

O ou.. Co?

Outfit grandma dreses

10. června 2012 v 10:39 | Sharlotte |  Outfits
Co je dnes moderní? Spoustu žen si s tím láme hlavu a ráno před školou (případně před prácí) na sebe hodí to co má ve skříni a rychle běží aby nepřišly pozdě. V 70 tých letech bylo moderní disco, velké podpadky a natupírované vlasy. Pak jsme tu měli např. 90 léta, podle mě to nejhorší období. Lidé si tehdy mysleli bůh ví jak jsou moderní a přitom byla tahle doba co se módy týče zlá. Ale teď je rok 2012 a nejmodernější jsou takové ty vyšité kytičky, mašle a puntíky. Tomuhle já říkám babičkovský styl.angel-fashion.blog.cz

9. června 2012 v 13:51 | Sharlotte
Ahoj,

tohle je úplně první článek na tomto blogu. Tenhle blog jsem si založila a myslím že ho rozhodně rozjedu a bude tu ještě dlouhou dobu ;). A teď něco pro bývalé affs z blogu soogle-on a bush-cool. S těmito blogy končím, teď je na řadě něco opravdu originálního a to bude tento blog. No ale jestl se mnou chceš zůstat aff napiš nick a blog. A pokuď chceš být můj nový aff napiš nick, blog a proč chceš být aff.

Brzy tady bude více článků :DD